Navštivte expozici KALETECH v pavilonu V, kde budeme prezentovat nejnovější lepicí technologie.

Zveme vás do Brna na veletrh obalů a tisku EmbaxPrint

Vážení obchodní přátelé,

již za měsíc se na výstavišti v Brně koná první letošní veletrh obalů a tisku - EmbaxPrint. Od 7. do 9. února si budete moct prohlédnout nové technologie, materiály, postupy a trendy na největším specializovaném veletrhu ve střední Evropě. Jako naše partnery bychom vás rádi pozvali na expozici KALETECH, kterou naleznete v pavilonu V.
 


Benefity, které naše produkty přinášejí do obalového a tiskařského průmyslu, platí pro všechny průmyslové obory. Těšit se můžete na live prezentaci technologie Robatech se zaměřením na:
 

Nejmodernější technologie lepení

 

Nejmodernější technologie lepení

Tavná jednotka Vision, aplikační hlavy Volta a SpeedStar a vyhřívané hadice Performa disponují revolučním systémem izolace. Mají o desítky procent nižší provozní náklady, než běžná zařízení.
 

 

 

 Paletizace bez využití jednorázové fólie

Dejte sbohem jednorázové stretch fólii, která znamená vyhozený čas pro vás i vaše zákazníky. Systémy stabilizace výrobků na paletě pomocí tavného lepidla šetří vaše náklady i životní prostředí.

DOZVĚDĚT SE VÍCE
 

 

 

 

Automatizace lepení s využitím robotů 

Roboty se neunaví a pracují přesně. Řešení s lepicí hlavou si poradí s tvarově složitými součástmi, snižují spotřebu lepidla a zmetkovitost výroby.

DOZVĚDĚT SE VÍCE

 

 

  

Systémy pro aplikaci studených lepidel
 

Systémy pro aplikaci studených lepidel

Poznejte výhody studených lepidel a jejich vhodné aplikace ve vašem průmyslu. Kompletní systémy pro nános disperzních a reaktivních studených lepidel.

 

DOZVĚDĚT SE VÍCE
 

 

 

Pokud byste se chtěli dozvědět více o naší výstavě a o veletrhu EmbaxPrint, neváhejte se na nás obrátit přes náš kontaktní formulář:

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

 

 

Těšíme se na setkání v Brně a přejeme vám úspěšné dny!

 
 
 


Potřebujete poradit?

Potřebujete poradit?
Napište nám