O technologii Robatech

O technologii Robatech

Společnost Robatech se sídlem ve švýcarském Muri je předním světovým výrobcem inovativních a udržitelných systémů pro aplikaci lepidel špičkové kvality. Ve své nabídce má systémy pro nános tavných (hotmelt) lepidel a pro nános lepidel za studena. Robatech vyrábí a dodává vysoce kvalitní ovládací prvky, aplikační hlavy, tavicí a dávkovací systémy již od roku 1975. Jedná se o globální společnost se zastoupením ve více než 70 zemích. Zástupci Robatechu poskytují podporu svým zákazníkům v nejrůznějších průmyslových odvětvích a pomáhají jím v oblasti všech otázek týkajících se aplikace lepidel a optimalizace procesů lepení. To vše s hledem na vysokou udržitelnost svých produktů a řešení šetrná k životnímu prostředí.

Společnost Kaletech je certifikovaným partnerem Robatechu. Naše spolupráce začala v roce 2004. Zákazníkům v České republice a na Slovensku exkluzivně dodáváme nové systémy pro aplikaci lepidel a originální náhradní díly. Také vám poskytneme veškeré knowhow a návody potřebné pro správné zacházení s lepicími stroji.

Manuály Robatech

Zákazníkům dodáváme aktuální verze manuálů pro obsluhu a údržbu strojů Robatech. Manuály Robatech máme v českých a anglických verzích. V případě, že máte zájem o dodatečné zaslání manuálu k zařízení Robatech nás kontaktuje pomocí formuláře.

Potřebujete poradit?

Potřebujete poradit?
Napište nám