S NÁMI MÁTE JISTOTU

Půjčovna lepících zařízení

Naší snahou je poskytnout zákazníkovi komplexní podporu v oblasti průmyslového lepení. Proto jako jednu z našich služeb můžete využít i možnost zapůjčení lepících zařízení. Dokážeme Vám pomoci, ať už uvažujete o investici do nové technologie a chcete si ji nejprve vyzkoušet, nemáte dostatečné kapacity pro nárazové zvýšení produkce, či došlo k havárii, a Vaše výrobní linka stojí. Pomoc je rychlá a pomůže Vám ušetřit náklady.

Kdy a proč využít naší půjčovnu
  • Během havárie vyměníme rozbité zařízení za funkční a provoz jede dál
  • Uvažujete o koupi nové technologie a chcete si ji nejprve vyzkoušet
  • Máte sezonní výrobu a je třeba získat další kapacity
  • Vyvíjíte nový produkt a chcete si ověřit jeho vlastnosti
  • Ekonomická úspora
  • Víte přesně, co od zařízení můžete očekávat
  • Individuální řešení Vaší poptávky
  • Testování výroby

Co máme v nabídce

Kompletní lepící sety

VÍTE DO ČEHO JDETE

Více informací Méně informací Více informací

Tavné tanky

HAVÁRIE NENÍ ŽÁDNÝ PROBLÉM

Více informací Méně informací Více informací

Aplikační hlavy a pistole

SNADNÉ NAVÝŠENÍ KAPACIT

Více informací Méně informací Více informací
Zadání

Uvažujete o realizaci projektu s využitím průmyslového lepení a rádi byste se o technologii dozvěděli více před samotnou investicí? Uvádíte na trh nový výrobek a chcete si vyzkoušet, jak správně nastavit parametry výroby?

Řešení

Zapůjčíme vám kompletní pracoviště připravené na výrobu podle vašich požadavků. Budete mít možnost se s technologií seznámit, osahat si ji a zjistit její možnosti. Během této doby můžete i testovat různé parametry lepení, lepidel a zjistit, co přesně od zařízení potřebujete. Náš zkušený technik Vám doporučí vhodné nastavení údržby a řekne Vám, na co si dát pozor.

Výsledky

Svoji výrobu "naostro" pak budete spouštět s tím, že víte přesně do čeho jdete. Předem Vám bude známo, jak nastavit parametry výroby, a ušetříte tak náklady na zaběhnutí.

Zadání

Častokrát se setkáváme se situacemi, kdy v důsledku špatné údržby či nesprávné manipulace vypoví zařízení službu. Odstranění takových poruch nebývá jednoduché, často trvá několik dnů a výroba stojí. 

Řešení

Svých zákazníků si ceníme a jejich zisk je i v našem zájmu. Po nahlášení poruchy Vás navštívíme, odinstalujeme porouchané zařízení a na jeho místo dosadíme funkční, schopné okamžité produkce.

Výsledky

Po dobu opravy tak nedochází k neplánovaným odstávkám. Zákazník netrpí ztrátou v důsledku výpadku produkce a výroba jede dál.

Zadání

Pokud je Vaše výroba sezonní a během zvýšené poptávky nemáte dostatek kapacit k jejímu uspokojení, máme pro Vás řešení.

Řešení

Jedno tavné zařízení dokáže napájet několik aplikačních hlav najednou. Jsme schopni zapůjčit Vám přídavné aplikační hlavy a pistole, které dokáží zvednout objem Vaší produkce na požadované množství.

Výsledky

Díky tomu můžete uspokojit zvýšenou poptávku bez nutnosti investice do vlastního zařízení. Po skončení kritické doby zařízení vrátíte a nemusíte se o něj dál starat.

Potřebujete poradit?