půjčovna lepících strojů
S NÁMI MÁTE JISTOTU

Půjčovna lepících zařízení

Naší snahou je poskytnout zákazníkovi komplexní podporu v oblasti průmyslového lepení. Proto jako jednu z našich služeb můžete využít i možnost zapůjčení lepících zařízení. Dokážeme Vám pomoci, ať už uvažujete o investici do nové technologie a chcete si ji nejprve vyzkoušet, nemáte dostatečné kapacity pro nárazové zvýšení produkce, či došlo k havárii, a Vaše výrobní linka stojí. Pomoc je rychlá a pomůže Vám ušetřit náklady.

Kdy a proč využít naší půjčovnu
  • Během havárie vyměníme rozbité zařízení za funkční a provoz jede dál
  • Uvažujete o koupi nové technologie a chcete si ji nejprve vyzkoušet
  • Máte sezonní výrobu a je třeba získat další kapacity
  • Vyvíjíte nový produkt a chcete si ověřit jeho vlastnosti
  • Ekonomická úspora
  • Víte přesně, co od zařízení můžete očekávat
  • Individuální řešení Vaší poptávky
  • Testování výroby

Co máme v nabídce

půjčovna zařízení
půjčovna zařízení

Kompletní lepící sety

VÍTE DO ČEHO JDETE

Více informací Méně informací Více informací
tavné tanky
tavné tanky

Tavné tanky

HAVÁRIE NENÍ ŽÁDNÝ PROBLÉM

Více informací Méně informací Více informací
aplikační hlava
aplikační hlava

Aplikační hlavy a pistole

SNADNÉ NAVÝŠENÍ KAPACIT

Více informací Méně informací Více informací
Zadání

Uvažujete o realizaci projektu s využitím průmyslového lepení a rádi byste se o technologii dozvěděli více před samotnou investicí? Uvádíte na trh nový výrobek a chcete si vyzkoušet, jak správně nastavit parametry výroby?

Řešení

Zapůjčíme vám kompletní pracoviště připravené na výrobu podle vašich požadavků. Budete mít možnost se s technologií seznámit, osahat si ji a zjistit její možnosti. Během této doby můžete i testovat různé parametry lepení, lepidel a zjistit, co přesně od zařízení potřebujete. Náš zkušený technik Vám doporučí vhodné nastavení údržby a řekne Vám, na co si dát pozor.

Výsledky

Svoji výrobu "naostro" pak budete spouštět s tím, že víte přesně do čeho jdete. Předem Vám bude známo, jak nastavit parametry výroby, a ušetříte tak náklady na zaběhnutí.

Zobrazit detail

Zadání

Častokrát se setkáváme se situacemi, kdy v důsledku špatné údržby či nesprávné manipulace vypoví zařízení službu. Odstranění takových poruch nebývá jednoduché, často trvá několik dnů a výroba stojí. 

Řešení

Svých zákazníků si ceníme a jejich zisk je i v našem zájmu. Po nahlášení poruchy Vás navštívíme, odinstalujeme porouchané zařízení a na jeho místo dosadíme funkční, schopné okamžité produkce.

Výsledky

Po dobu opravy tak nedochází k neplánovaným odstávkám. Zákazník netrpí ztrátou v důsledku výpadku produkce a výroba jede dál.

Zobrazit detail

Zadání

Pokud je Vaše výroba sezonní a během zvýšené poptávky nemáte dostatek kapacit k jejímu uspokojení, máme pro Vás řešení.

Řešení

Jedno tavné zařízení dokáže napájet několik aplikačních hlav najednou. Jsme schopni zapůjčit Vám přídavné aplikační hlavy a pistole, které dokáží zvednout objem Vaší produkce na požadované množství.

Výsledky

Díky tomu můžete uspokojit zvýšenou poptávku bez nutnosti investice do vlastního zařízení. Po skončení kritické doby zařízení vrátíte a nemusíte se o něj dál starat.

Zobrazit detail

Potřebujete poradit?

Potřebujete poradit?
Napište nám