GF Machinery s.r.o.

GF Machinery s.r.o. se zabývá výzkumem, vývojem, konstrukcí a výrobou speciálních jednoúčelových strojů a linek na zpracování technických vláken a linek pro automobilový průmysl.


ARC-Robotics s.r.o.

ARC Robotics je certifikovaný dodavatel průmyslových robotů FANUC, nabízející širokou škálu softwaru pro roboty a programovací off-line produkty pro zlepšení spolehlivosti a kvality automatizace.


SKV s.r.o.

SKV se specializuje na vývoj a výrobu speciálních jednoúčelových strojů podle konkrétních potřeb zákazníků. Vyrábí a dodává také soupravy pro měření délek, inkrementální čidla a snímače polohy do pneuválců.


MESPRO, s.r.o.

Mespro se zabývá vývojem a stavbou robotizovaných pracovišť a kompletaci výrobních a montážních linek. Řeší požadavky z oblastí automatické montáže, svařování, aplikací lepících a jiných vysoce viskózních hmot.


CONTAR PLUS, s.r.o.

Contraplus se zabývá provozním technologickým servisem technologických agregátů, optimalizací výrobních procesů a snižování nákladů na výrobu, zejména v rovině spotřeby energií.


BK Technic s.r.o.

BK Technik se zabývá projekcí, vývojem, výrobou komplexních výrobních linek, jednoúčelových strojů a technologií pro aplikaci tmelů, past a maziv. Dále se zabývá průmyslovou automatizací, programováním robotů, CNC obráběním přesných strojních dílů.Potřebujete poradit?

Potřebujete poradit?
Napište nám