Servis lepících strojů
PROBLÉMŮM JE LEPŠÍ PŘEDCHÁZET

Servis

Stejně jako u všech výrobních zařízení, je i v případě technologie lepení pravidelná údržba nutná pro dosažení plného produkčního potenciálu. Svým klientům nabízíme servis lepících zařízení všech značek a originální náhradní díly Robatech.  Víme, jak se o stroje správně starat a dokážeme tak předejít neplánovaným odstávkám v důsledku havárie. K dispozici Vám vždy bude zodpovědný pracovník vyškolený speciálně pro oblast průmyslového lepení. Na naší hot-line jsme Vám k dispozici 24 hodin denně.

Kontaktujte nás, díky možnosti servisní smlouvy se již nemusíte bát nečekaných výpadků produkce, zařízení Vám jednoduše vyměníme v naší půjčovně.

Speciální nabídka servisní smlouvy

Zákazníkům, kteří to s průmyslovým lepením myslí vážně a chtějí na svých produkčních linkách mít co nejmenší poruchovost, nabízíme možnost uzavření servisní smlouvy, se kterou získají řadu výhod:

  • Pravidelné servisní prohlídky a školení
  • HOTLINE poradenství i mimo běžnou pracovní dobu
  • Reakční doba servisu do 48 hodin
  • Zvýhodněné ceny na nákup náhradních dílů
  • Výrazné cenové zvýhodnění ostatních služeb
  • Servisní dispečink

Čemu dokážeme předejít

rozbité čerpadlo lepidla
rozbité čerpadlo lepidla

Rozbité čerpadlo, které se už nevyrábí


Více informací Méně informací Více informací

V tomto případě se jedná o lepidlo s velkým množstvím plniv a technologii pracující při 220° C. Fyzikálním zákonům poručit nedokážeme, degradace a napalování lepidla je v tomto případě nevyhnutelná. Na snímku však vrstva napáleného lepidla dosahuje tloušťky až jednoho centimetru, což v důsledku vyřadilo z provozu celou jednotku. Přitom by stačilo stroj jednou za rok důkladně vyčistit. Obzvlášť při takto specifických řešení, kde se již předem dá očekávat nutnost údržby je nutné ji opravdu dodržovat. Šetříte tím své vlastní náklady.

V důsledku špatné údržby a zanedbávání čištění se roztavené lepidlo postupně dostalo do řízení tavné jednotky, kde ztuhlo a vyřadilo ji z provozu. Uvést zpět do provozu takto zdevastovanou jednotku je úkon na několik pracovních dní, což s sebou přináší poměrně rozsáhlý výpadek výroby. Pravidelný servis by přitom zabral pouhou chvilku.

Jedná se o čerpadlo značky Melton, které selhalo a lepidlo vyteklo. Zákazník byl konfrontován s tím, že se stejné čerpadlo již nevyrábí a odpovídající nový model má jiné rozměry. Náš servisní technik si však s problémem snadno poradil a sám navrhl konstrukční doplněk, který umožnil použití nového modelu bez nutnosti přestavění celého setupu. Výsledek po montáži můžete vidět na fotce.
Před opravou
Před opravou

Před opravou

Po opravě
Po opravě

Po opravě

Co říkají naši zákazníci


Potřebujete poradit?

Potřebujete poradit?
Napište nám