Servis lepících strojů
PROBLÉMŮM JE LEPŠÍ PŘEDCHÁZET

Servis

Plný produkční potenciál a bezporuchový chod zařízení zajistí pečlivá pravidelná údržba a odborně provedený servis. To platí i pro technologii automatického lepení. Pro naše klienty nabízíme servis lepicích zařízení všech značek a originální náhradní díly Robatech. Víme, jak se o lepicí stroje správně starat, umíme předcházet haváriím a díky tomu i neplánovaným odstávkám. K dispozici vám dáme odborníka vyškoleného na oblast průmyslového lepení a na horké lince nás seženete 24 hodin denně.

Už se nemusíte bát nečekaných výpadků produkce, v naší servisní smlouvě máte i možnost zapůjčení zařízení z naší půjčovny po dobu opravy vašeho vlastního. Chcete spolehlivý servis ? Kontaktujte nás ! 

Speciální nabídka servisní smlouvy

Myslíte to s průmyslovým lepením vážně? Chcete na svých produkčních linkách co nejmenší poruchovost? Nabízíme možnost uzavření servisní smlouvy s řadou výhod :

  • Pravidelné servisní prohlídky a školení
  • HOTLINE poradenství i mimo pracovní dobu
  • Reakční dobu servisu do 48 hodin
  • Zvýhodněné ceny na nákup náhradních dílů
  • Výrazné cenové zvýhodnění našich služeb
  • Servisní dispečink k dispozici

Čemu dokážeme předejít

Oprava lepícího čerpadla Melton
Oprava lepícího čerpadla Melton

Rozbité čerpadlo, které se už nevyrábí


Více informací Méně informací Více informací

V tomto případě se jedná o lepidlo s velkým množstvím plniv a technologii pracující při 220° C. Fyzikálním zákonům poručit nedokážeme, degradace a napalování lepidla je v tomto případě nevyhnutelná. Na snímku však vrstva napáleného lepidla dosahuje tloušťky až jednoho centimetru, což v důsledku vyřadilo z provozu celou jednotku. Přitom by stačilo stroj jednou za rok důkladně vyčistit. Obzvlášť při takto specifických řešení, kde se již předem dá očekávat nutnost údržby je nutné ji opravdu dodržovat. Šetříte tím své vlastní náklady.

Zobrazit detail

V důsledku špatné údržby a zanedbávání čištění se roztavené lepidlo postupně dostalo do řízení tavné jednotky, kde ztuhlo a vyřadilo ji z provozu. Uvést zpět do provozu takto zdevastovanou jednotku je úkon na několik pracovních dní, což s sebou přináší poměrně rozsáhlý výpadek výroby. Pravidelný servis by přitom zabral pouhou chvilku.

Zobrazit detail
Jedná se o čerpadlo značky Melton, které selhalo a lepidlo vyteklo. Zákazník byl konfrontován s tím, že se stejné čerpadlo již nevyrábí a odpovídající nový model má jiné rozměry. Náš servisní technik si však s problémem snadno poradil a sám navrhl konstrukční doplněk, který umožnil použití nového modelu bez nutnosti přestavění celého setupu. Výsledek po montáži můžete vidět na fotce.
Před opravou
Před opravou

Před opravou

Po opravě
Po opravě

Po opravě

Zobrazit detail

Co říkají naši zákazníci


Potřebujete poradit?

Potřebujete poradit?
Napište nám