školení technologie lepení
ŽÁDNÝ UČENÝ Z NEBE NESPADL

Školení zaměstnanců

Pro plné využití potenciálu výrobních zařízení pro aplikaci průmyslového lepidla je nutné znát jejich funkce a respektovat jejich potřeby. Aby tento záměr mohl být naplněn je nezbytné, aby firmy, které lepení používají, co nejvíce rozuměli jeho problematice. Proto společnost Kaletech od začátku svého působení věnuje velkou pozornost zaškolování obsluhy lepících zařízení.

Kaletech nabízí základní školení obsluhy, které je v ceně při nově zakoupené zařízení.

Jaká školení nabízíme

Zdá se Vám zařízení na fotografii v pořádku? Rozhodně ne! V tomto případě se jedná o naprosto zbytečné přeplňování nádrže tanku, v jehož důsledku se lepidlo dostává do míst kam nemá a dělá neplechu. Tomu lze předcházet dvěma způsoby. Jedním jsou naše systémy pro automatické doplňování lepidla. Tím druhým je zaškolení pracovníků obsluhy a údržby ke správnému zacházení s touto technologií. Naprostá většina našich servisních zásahů je způsobená neznalostí problematiky zaměstnanců. Obraťte se na nás! Naučíme Vaše zaměstnance, jak se zařízením správně zacházet a tím Vám ušetříme náklady spojené s jejich opravou a odstávkami výroby.

Zobrazit detail

Zakoupili jste starší zařízení pro aplikaci průmyslového lepidla a potřebujete zaškolit na jeho užívání? Rádi Vás naučíme vše, co je třeba znát pro jeho obsluhu a údržbu. Doporučíme vhodné kroky k jeho optimalizaci a pravidelnému servisování.

Zobrazit detail

Jedním z našich cílů je rozšiřování povědomosti o nové a progresivní technologii. Proto se snažíme, aby nejen všichni naši zákazníci, ale také zájemci o oblast průmyslového lepení měli dostatek informací. Z toho důvodu pořádáme semináře, které si kladou za cíl co nejvíce přiblížit všem zájemcům rozličné technologie průmyslového lepení.

Zobrazit detail

Potřebujete poradit?

Potřebujete poradit?
Napište nám