Kaletech letos představí novinky ze světa lepení jako generální partner výstavy Packaging Live.

Packaging live na MSV Brno 2023

Rok se s rokem sešel a od 10. do 13. října 2023 se dveře brněnského výstaviště opět otevřou pro tradiční Mezinárodní strojírenský veletrh, který patří mezi nejvýznamnější průmyslové veletrhy ve střední Evropě. Ani letos nebude chybět v pavilonu A2 sekce Packaging Live, které je letos Kaletech generálním partnerem.  Zde bude k vidění živá ukázka balící linky, na které se podílí několik předních technologických společností.

Rádi bychom vás, naše obchodní partnery, pozvali na výstavu a k našemu stánku, kde představíme nejnovější technologie pro lepení v průmyslové výrobě. Máme pro vás připravené volné vstupenky, takže se nám neváhejte ozvat, pokud byste veletrh rádi navštívili.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

A na vše se můžete těšit?

Lepení, které šlape jako švýcarské hodinky.

V sekci automatické balící linky bude hlavní hvězdou lepení (uzavírání obalů) Volta - elektrická aplikační hlava, která spotřebuje až o 60 % méně energie než pneumaticky řízené hlavy, je odolná a nenáročná na údržbu. 

Přímo na stánku Kaletechu si budete moci prohlédnout vlajkovou loď Robatechu pro obalový průmysl – tavnou jednotku Vision S PRO. Jedná se o chytrou jednotku, která nemá v oblasti efektivity lepení konkurenci.  Co vše umí ukáže spolu s průmyslovým robotem, na kterém bude připevněna aplikační hlava. 

Ruční aplikátor lepidla - uzavírání krabic

Dovíte se zde více také o programu GreenSaver jehož cílem je snížit provozní náklady systémů lepení, které jsou již v provozu. Po dvouhodinové inspekci expertem z Kaletechu získáte podrobný přehled o tom, v jakých oblastech lepení můžete dosáhnout nejvyšších úspor a zlepšení, a jaká je návratnost úsporných opatření.

TAKE IT EASY – profesionální lepení i pro nejjednodušší aplikace.

Pro podniky s menším objemem výroby a jednoduššími aplikacemi jsme letos představili tavnou jednotku Easy, která přináší cenově dostupné, spolehlivé a kvalitní lepení. V akci ji uvidíte v sekci poloautomatické balicí linky v kombinaci s ergonomickým ručním aplikátorem EasyStar. Díky balanceru je ruční lepení pohodlné, snadné a rychlé. Lepení s EasyStar si budete moci sami vyzkoušet na stánku Kaletechu.

Easy, nejmenší tavná jednota z rodiny technologie Robatech-min

Paletizace, která šetří rozpočty i přírodu.

Efektivnější a ekologičtější způsob stabilizace výrobků na paletě pomocí lepidla je stále v oblasti logistiky novinkou. A to jak ve variantě, kdy se tavné lepidlo nanáší přímo na balení a následně je skládáno na paletu pomocí robotu, tak v podobě speciálního protiskluzového papíru pokrytého adhezní směsí vloženého mezi vrstvy zboží. Ten jsme vyvinuli na míru vašim potřebám s naší partnerskou společností KALEP. 

Stabilizace balení na paletě pomocí prokladu s adhezní směsí

Mít správné informace je klíčové.

Aplikační specialisté rádi zodpoví Vaše dotazy ohledně technologie, její efektivity, ekonomičnosti a bezpečnosti. Obrátit se na ně můžete, ať už chcete uvést v provoz nový projekt nebo optimalizovat již zprovozněný systém. Za bezmála 20 let fungování v oboru jsme získali mnoho zkušeností a rádi se o ně s Vámi podělíme.

Těšíme se na setkání v Brně a přejeme vám úspěšné dny!Potřebujete poradit?

Potřebujete poradit?
Napište nám