Získejte výhody velkých lepiček Robatech vložených do malé, praktické a cenově dostupné jednotky EASY.

Easy je nejmenší tavná jednotka z dílny Robatechu. Jeho cílem je nabídnout Vám možnosti a funkce profesionálních systémů lepení za co nejdostupnější cenu. Easy spolehlivě taví termoplastická lepidla a stará se o jejich aplikaci pomocí až 2 vyhřívaných hadic a aplikačních hlav. Instalace Easy je jednoduchá a rychlá. Ovládání je zajištěno přes intuitivní dotykový panel, který zobrazuje stav systému. Easy přináší skvělý poměr ceny a výkonu. S nízkou vstupní investicí získáte spolehlivost, bezpečnost a vysokou kvalitu, které jsou typické pro tavné jednotky Robatech.

 

 

VÝHODY JEDNOTKY EASY – ZA MÁLO PENĚZ HODNĚ MUZIKY

  • Profesionální technologie, kterou disponují velké jednotky Robatech. Tavení a nános termoplastických lepidel jsou kvalitní a spolehlivé.
  • Úspora prostoru. Skvěle se hodí pro aplikaci menšího množství tavného lepidla (až 2,5kg/h) pomocí 1 nebo 2 aplikačních hlav. Je skutečně malý a vejde se všude.
  • Snadná a rychlá údržba díky nepřilnavému povrchu tanku a snadno dostupnému filtru lepidla.
  • Intuitivní nastavení řízení ohřevu a monitoring stavu systému na ovládacím panelu.
  • Ochrana proti popálení na víku tanku a distributoru lepidla díky izolaci CoolTouch.
  • Snadné připojení napájení 230V a jednoduchá komunikace s nadřízeným systémem PLC.

 Velký tank s nepřilnavou povrchovou úpravou.

 

PROFESIONÁLNÍ PRŮMYSLOVÉ LEPENÍ, KTERÉ JE DOSTUPNÉ PRO MENŠÍ APLIKACE

Easy je ideálním nástrojem pro automatický nebo ruční nános lepidla se spotřebou do 2,5 kg/h. Mezi typické aplikace patří například:

  • Uzavírání krabic
  • Uzavírání papírových sáčků, kelímků a kornoutů
  • Lepení primárních obalů

 

Easy disponuje všemi základními funkcemi potřebnými pro spolehlivý a kvalitní nános lepidla – ručním ovládáním tlaku čerpadla a spolehlivým řízením ohřevu tavného tanku, vyhřívaných hadic a aplikačních hlav. Stav systému je možné sledovat na displeji ovládacího panelu. Pro snížení teploty během přerušení výroby stačí jedno stisknutí tlačítka.

 Intuitivní ovládací panel, který zobrazuje stav systému.

MALÉ A PRAKTICKÉ ZAŘÍZENÍ PRO APLIKACI TAVNÉHO LEPIDLA

Easy nezabírá mnoho místa a jeho integrace je snadná. K distributoru lepidla je možné připojit až dvě vyhřívané hadice v několika úhlech po 45°. Easy tak lze umístit do výroby více způsoby a přiblížit jej aplikačním hlavám. Díky tomu mohou být vyhřívané hadice kratší. Integrace systému probíhá prostřednictvím jednoduché zásuvky nebo signálovým kabelem.

I přes své malé rozměry disponuje Easy relativně velkým víkem tanku a doplňování lepidla je pohodlné i pro PSA lepidla.  Vnitřek tanku má nepřilnavou povrchovou úpravu, což usnadňuje jeho čištění. V kombinaci s dobře dostupným filtrem lepidla je tak údržba velmi rychlá. Víko tanku a distributor lepidla jsou vybaveny ochranou proti popálení.

Integrace systému probíhá prostřednictvím jednoduché zásuvky nebo signálovým kabelemVšechny výše uvedené vlastnosti předurčují Easy k tomu, aby se stal cenově dostupnou možností jak profesionálně a bezpečně realizovat lepené spoje i v menších výrobních objemech. Maximální přidaná hodnota pro zákazníka, kvalita, bezpečnost a ohleduplnost k životnímu prostředí jsou základní pilíře jednotky Easy.

STÁHNOUT LETÁK

Kontaktuje nás, pokud byste se o Easy chtěli dozvědět víc a povznést vaše lepení na profesionální úroveň. Náš tým expertů Vám se vším ochotně poradí.

Mohlo by vás zajímat:

Systémy pro aplikaci tavných lepidel

Potřebujete poradit?

Potřebujete poradit?
Napište nám