Nové technologie Robatech splňují podmínku energetických úspor pro získání dotace z evropského fondu.

Získejte dotaci na úsporná opatření s nejnovější technologií Robatech

Ministerstvo průmyslu a obchodu otevřelo výzvu k žádosti od dotace v programu Úspory energie. Cílem programu je podpořit malé, střední a velké podniky v České republice ve snaze naplnit klimaticko-energetické cíle a plnit dlouhodobou vizi udržitelné výroby šetrné k životnímu prostředí. 

Výše dotace na projekt se pohybuje v rozmezí 500 tisíc až 200 milionů korun a míra podpory činí 35-65 %. Dotace se vztahuje na širokou škálu energetický opatření a zahrnuje také investice do úspornějších výrobních technologií. V tomto případě musí nová technologie splnit podmínku energetické úspory oproti předchozí o minimálně 30 %.

Tavná jednotka Vision.

Nové technologie Robatech tuto podmínku s přehledem splní. Jedná se především nové tavné jednotky Vision (úspora energie 40% oproti běžným zařízením), vyhřívané hadice Performa (úspora energie 45% oproti běžným zařízením) a aplikační hlavy Volta (úspora energie 60 % oproti běžným zařízením). Máte tak jedinečnou možnost investovat do výroby s nižšími provozními náklady s výraznou slevou. Jako příklad skutečné realizace s výraznou úsporou můžeme uvést instalaci Robatechu ve švýcarské firme JTI. Celková úspora energie, která proběhla i s měřením, činila 48 %!

Výzva běží až do listopadu 2023, ale je nutné mít zpracovanou technickou dokumentaci, je tedy lepší začít s přípravou co nejdříve. Věříme že pro vás může být tato nabídka zajímavá a z dlouhodobého hlediska i ekonomicky výhodná. Rádi vám s přípravou pomůžeme. Více informací o dotaci zde.

 

 Potřebujete poradit?

Potřebujete poradit?
Napište nám