Letošní ročník MSV jsme si poprvé užili v roli generálního partnera projektu Packaging Live.

Vystavovali jsme na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně

Letošní ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu hodnotíme jako velmi zdařilý. Poprvé jsme měli příležitost účastnit se výstavy Packaging Live jako generální partner projektu, a moc jsme si to užili.

Od úterý do pátku jsme zážívali milá setkání s návštěvníky lačnících po novinkách z oboru, kolegy a obchodními partnery. A to jak novými, tak spoustou „starých známých“, se kterými jsme úspěšně zrealizovali již desítky projektů. Brněnské výstaviště bylo letos velmi živé a k vidění bylo mnoho skvělých novinek z oblasti strojírenské technologie.

Tým Kaletech

My jsme ty naše prezentovali především v rámci živé ukázky automatické a poloautomatické balící linky. Vidět v akci jste tak mohli tavné jednotky Concept a Easy, sprejové aplikační hlavy a ruční nános pomocí aplikátoru EasyStar. V obalovém průmyslu je technologie lepení nepostradatelná a moderní zařízení od švýcarského výrobce Robatech jsou pro ni speciálně navržena.

Aplikační hlavy

Špičková technologie pro nános tavného lepidla najde své uplatnění i v dalších průmyslových odvětvích. Na našem stánku jste se mohli blíže seznámit s tavnou jednotkou Vision, která je naší vlajkovou lodí a poradí si i s lepením dalších materiálů jako je dřevo, plasty, tkaniny a kompozity. Jednou z novinek v oblasti lepení je takzvaný přerušovaný nános lepidla, který výrazně snižuje jeho spotřebu. Pro něj se skvěle hodí aplikační hlava Volta, rovněž k vidění na našem stánku. A pro nejnáročnější tvarové aplikace je t lepení pomocí průmyslového robotu.

Ruční aplikátor lepidla - uzavírání krabic

Spolu s námi vyrazili na veletrh také kolegové z partnerské společnosti KALEP. Jejich hlavní novinou je protiskluzový paletizační papír, který výrazně zvyšuje bezpečnost přepravovaného zboží a usnadňuje jeho fixaci na paletě.

Tavná jednotka EASY

MSV nás nabilo elánem do nových projektů a přineslo nám mnoho zajímavých podnětů k další spolupráci. Těšíme se na shledání s vámi na dalších veletrzích.


Potřebujete poradit?

Potřebujete poradit?
Napište nám