Srdečně Vás zveme k návštěvě našeho showroomu, který se Vám otevře 31. května od 10 do 14 hodin.

Zveme Vás na Den otevřených dveří společnosti KALETECH

Vážení obchodní přátelé,

 

rádi bychom Vás pozvali na Den otevřených dveří společnosti KALETECH, který se koná 31. května od 10:00 do 14:00. Tento den je určený všem, kteří používají technologii průmyslového lepení, nebo se o ní zajímají, a chtějí získat více informací o naší společnosti a službách, které Vám můžeme poskytnout.

Registrační formulář

Během Dne otevřených dveří budete moct navštívit náš showroom a výrobní prostory a prohlédnout si nejnovější zařízení pro nános průmyslových lepidel. Naši odborníci Vám představí možnosti, jaké technologie průmyslového lepení nabízí a způsoby, jak zefektivnit Vaše výrobní procesy. Těšit se můžete na:

Easy - malá tavná jednotka s velkou přidanou hodnotou

Nejmenší tavná jednotka z dílny Robatechu, jejíž cílem je nabídnout Vám možnosti a funkce profesionálních systémů lepení za co nejdostupnější cenu.
 
GreenSaver - audit provozních nákladů lepicích systémů
Díky optimalizaci Vašeho systému lepení Vám pomůžeme snížit jeho provozní náklady až o desítky procent. Vaše výroba bude efektivnější a bezpečnější.
 
Servisní centrum s ukázkou údržby
Prohlédněte si naše servisní zázemí, kde Vám ukážeme základní postupy údržby jednotek Vision a Concept a zodpovíme Vaše dotazy ohledně servisu technologie lepení.
Moderní využití technologie lepení
Paletizace, lepení pomocí robotu, elektrické aplikační hlavy, výroba lepených materiálů navinutých na rolích, jejich ořez a formátování.
 
 
 
 
Připravneno pro Vás bude pohoštění v přátelském prostředí. Jsme rádi, když můžeme spojit příjemné s užitečným. Věříme, že pro Vás bude návštěva přínosná, a že získáte nové informace, které Vám pomohou optimalizovat Vaši výrobu. Náš tým Vám bude k dispozici, aby zodpověděli Vaše otázky a poskytl Vám podporu.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu dne 31.5. od 10:00 do 14:00 na adrese Planá 20, 330 11 Hromnice - Zobrazit na mapě

 Potřebujete poradit?

Potřebujete poradit?
Napište nám