Srdečně Vás zveme k návštěvě našeho showroomu, který se Vám otevře 14. května od 10 do 14 hodin.

Den otevřených dveří společnosti KALETECH a KALEP

Vážení obchodní přátelé,

 

rádi bychom Vás pozvali na Den otevřených dveří společnosti KALETECH, který se koná 14. května od 10:00 do 14:00. Tento den je určený všem, kteří používají technologii průmyslového lepení, nebo se o ní zajímají, a chtějí získat více informací o naší společnosti a službách, které Vám můžeme poskytnout. Letošní ročník připravujeme s naší partnerskou společností KALEP, která se specializuje dodávání a vývoj průmyslových lepidel.

Registrační formulář

Během Dne otevřených dveří budete moct navštívit náš showroom a výrobní prostory a prohlédnout si nejnovější zařízení pro nános průmyslových lepidel. Naši odborníci Vám představí možnosti, jaké technologie průmyslového lepení nabízí a způsoby, jak zefektivnit Vaše výrobní procesy. Těšit se můžete na:

EasyLine - profesionální lepení snadno a rychle

EasyLine je malý a praktický systém pro nanášení tavného lepidla, který je vhodný pro jednoduché aplikace se spotřebou lepidla do 2,5 kg/h
 
GreenSaver - audit provozních nákladů lepicích systémů
Díky optimalizaci Vašeho systému lepení Vám pomůžeme snížit jeho provozní náklady až o desítky procent. Vaše výroba bude efektivnější a bezpečnější.
 
GreenSaver - audit provozních nákladů lepicích systémů
Kolegové ze společnosti KALEP vyvinuli unikátní způsob, jak snížit náklady na stabilizaci výrobků na paletě a zvýšit bezpečnost dopravy.
 
Servisní centrum s ukázkou údržby
Prohlédněte si naše servisní zázemí, kde Vám ukážeme základní postupy údržby jednotek Vision a Concept a zodpovíme Vaše dotazy ohledně servisu technologie lepení.
Moderní využití technologie lepení
Paletizace, lepení pomocí robotu, elektrické aplikační hlavy, výroba lepených materiálů navinutých na rolích, jejich ořez a formátování.
 
Jak čerpat dotace pro průmyslové podniky?
Nestihli jste náš webinář o tom, jak na dotace pro vaši výrobu? Na našem dni otevřených dveří vám bude kdispozici expert ze společnosti RPA, který vám poradí.
  
 
Připravneno pro Vás bude pohoštění v přátelském prostředí. Jsme rádi, když můžeme spojit příjemné s užitečným. Věříme, že pro Vás bude návštěva přínosná, a že získáte nové informace, které Vám pomohou optimalizovat Vaši výrobu. Náš tým Vám bude k dispozici, aby zodpověděli Vaše otázky a poskytl Vám podporu.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu dne 14.5. od 10:00 do 14:00 na adrese Planá 20, 330 11 Hromnice - Zobrazit na mapě

 Potřebujete poradit?

Potřebujete poradit?
Napište nám