Rozšiřujeme portfolio o novou tavnou jednotku, která činí profesionální průmyslové lepení dostupné i pro podniky s menším objemem výroby.

Tavná jednotka Easy

Švýcarský výrobce technologie Robatech představil novou řadu jednotky pro tavení a nános termoplastických lepidel. Easy je nejmenší tavná jednotka z dílny Robatechu. Jeho cílem je nabídnout Vám možnosti a funkce profesionálních systémů lepení za co nejdostupnější cenu. S nízkou vstupní investicí získáte spolehlivost, bezpečnost a vysokou kvalitu, které jsou typické pro tavné jednotky Robatech.

Tavná jednotka Easy má velké víko pro snadné doplňování lepidla

Easy je vhodný pro aplikace menšího množství lepidla. Hodí se tak především pro podniky s menším objemem výroby, které chtějí mít kvalitní produkt, ale větší jednotky by pro ně byly předimenzované.

Hlavní přínosy pro výrobce:

  • Profesionální technologie, kterou disponují velké jednotky Robatech. Tavení a nános termoplastických lepidel jsou kvalitní a spolehlivé.
  • Úspora prostoru. Skvěle se hodí pro aplikaci menšího množství tavného lepidla (až 2,5kg/h) pomocí 1 nebo 2 aplikačních hlav. Je skutečně malý a vejde se všude.
  • Snadná a rychlá údržba díky nepřilnavému povrchu tanku a snadno dostupnému filtru lepidla.
  • Intuitivní nastavení řízení ohřevu a monitoring stavu systému na ovládacím panelu.
  • Ochrana proti popálení na víku tanku a distributoru lepidla díky izolaci CoolTouch.
  • Snadné připojení napájení 230V a jednoduchá komunikace s nadřízeným systémem PLC.

 

Maximální přidaná hodnota pro zákazníka, kvalita, bezpečnost a ohleduplnost k životnímu prostředí jsou základní pilíře jednotky Easy. Pro více informací můžete navštívit produktovou stránku.Potřebujete poradit?

Potřebujete poradit?
Napište nám