Sprejová aplikační hlava Aero zaručuje kvalitní a opakovatelný plošný nános lepidla v podobě spirálového spreje, který má velmi přesné okraje.

Aplikační sprejová hlava Aero

Sprejová aplikační hlava Aero je na trhu od roku 2021. Za tu dobu se velmi osvědčila pro plošný nános termoplastických a reaktivních lepidel. Nyní Švýcarský výrobce technologie lepení Robatech představil novou verzi s možností až 10 aplikačních trysek a externím ohřevem vzduchu. Hlava je vhodná pro plošný nános lepidla na výrobky s nestandardním tvarem a povrchem. Uplatnění najde především při lepení čalounění interiérů automobilů nebo lepení izolačních materiálů ve stavebnictví.

Aplikační sprejová hlava Aero

Hlava Aero má celou řadu výhod. Mezi hlavní předost patří její konstrukční řešení s externím ohřívačem sprejového vzduchu. Díky tomu dosahuje nános velmi přesných okrajů a vzor lze efektivně přizpůsobit. Ohřívač vzduchu lze umístit několika způsoby, včetně vzdáleného umístění, což šetří prostor ve výrobní lince. Hlava lze velmi snadno integrovat a je nenáročná na údržbu. Díky izolaci CoolTouch jsou pracovníci obsluhy a údržby chráněni před popálením.

O věch přínosech, které vám může integrace aplikační hlavy Aero přinést, a dalších výhodách se můžete dočíst na produktové stránce.
Potřebujete poradit?

Potřebujete poradit?
Napište nám