Elektrická aplikační hlava, která snižuje spotřebu elektrické energie a lepidla. Je odolná, přesná a zajišťuje opakovatelný nános lepidla.

Volta: nová aplikační hlava pro nános tavných lepidel

Elektrická aplikační hlava, která je zároveň odolná? To je Volta. Má robustní konstrukci, je nenáročná na údržbu a odolná. Svými vlastnostmi zajišťuje maximální spolehlivost, opakovatelnost a kvalitu procesu aplikace lepidla

Volta je spolehlivá.

Volta dosahuje přesného nanášení bodů nebo housenek po dobu 1 miliardy provozních cyklů. Neobsahuje téměř žádné opotřebitelné díly, takže náklady na údržbu jsou sníženy na minimum. Díky stupni krytí IP55 je Volta chráněna i proti vnějším vlivům, jako je prach z kartonu nebo proud vody. Tato elektrická aplikační hlava je tedy vhodná pro náročná a prašná prostředí, která se vyskytují například v obalovém, potravinářském nebo farmaceutickém průmyslu.


Volta je úsporná.

V porovnání s pneumatickou aplikační hlavou SX Diamond spotřebuje Volta o 60 % méně elektrické energie. Volta totiž pro svůj provoz nevyžaduje stlačený vzduch. Tím se snižují provozní náklady i náklady na údržbu.

 

Volta je přesná.

Díky spínací frekvencí až 200 Hz je Volta dostatečně rychlá pro aplikaci přerušovaného nánosu lepidla. Spolu s rovnoměrným rozložením teploty v aplikační hlavě umožňují rychlé časy uzavření přesné a opakovatelné nanášení lepidla s přesným okrajem housenky.
 

 

 

 

 Potřebujete poradit?

Potřebujete poradit?
Napište nám