Děkujeme všem účastníkům za milá setkání a těšíme se brzy na viděnou.

Tým Kaletech na MSV v Brně 2022
Celý minulý týden jsme se účastnili Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně. 
 
Na veletrhu byly k vidění hned 4 systémy pro nanášení lepidel Robatech:
 
Na expozičním stánku KALETECH jsme prezentovali nejmodernější tavnou jednotka Vision S a demonstrovali využití technologie lepení v kooperaci s průmyslovým robotem značky Comau v kooperaci s našimi partnery SOLICAD a DEPROX. K vidění zde byla sprejová aplikační hlava AX a nová aplikační hlava Volta.
 
V rámci expozice Packaging live byla k vidění ukázka celé balící linky. V kooperaci se společnostmi B:Tech a Arobotics jsme návštěvníkům ukazovali proces plnění balení lahvemi od piva. Technologie Robatech (konkrétně 2 aplikační hlax SX1 N a tavná jednotka Concept Diamond) byla využita k uzavírání kartonových krabic.  Další aplikace byla k vidění na konci linky pro stabilizaci krabic na paletě pomocí lepidla, jako ekologickou a ekonomickou alternativu ke strech fólii. Použita byla aplikační sprejová hlava SX připevněná na robotu Fanuc a tavná jedniotka Vision S. Celý průběh nánosu můžete vidět v přiloženém videu.Packaging Live MSV 2022
 
Čtvrtou instalací byla jednotka Concept Diamond na expozici našeho partnera SOLICAD, kde byl demonstrován nános lepidla aplikační hlavou SX1 a pomocí průmyslového robota Comau. 
 
Velmi nás potěšila účast a zájem návštěvníků o technologii lepení. Děkujeme za milá setkání a těšíme se viděnou v roce 2023 na veletrhu EmbaxPrint!


Potřebujete poradit?

Potřebujete poradit?
Napište nám