Navštivte stánek Kaletechu v pavilonu A2, kde budeme prezentovat nejnovější lepicí technologie.

Zveme vás na Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně

Vážení obchodní přátelé,

ve dnech 4. až 7. října proběhne v Brně tradiční Mezinárodní strojírenský veletrh, který patří mezi nejvýznamnější průmyslové veletrhy ve střední Evropě. Jako naše partnery bychom vás rádi pozvali na expoziční stánek Kaletechu, který naleznete v pavilonu A2. Připravena pro vás bude živá demonstrace aplikace lepidla za využití kolaborativního robotu a ukázka nejmodernějších technologií v oblasti průmyslového lepení pro všechna výrobní odvětví. Na co všechno se u nás můžete těšit:

 

 

Automatizace lepení s využitím robotů 

Roboty se neunaví a pracují přesně. Řešení s lepicí hlavou si poradí s tvarově složitými součástmi, snižují spotřebu lepidla a zmetkovitost výroby.

DOZVĚDĚT SE VÍCE

 

 

 

Vision - nejmodernější tavná jednotka

Vision je chytrá jednotka pro tavení termoplastických lepidel, umožňující vysoce kvalitní a přesné nanášení lepidla. Je připravená pro průmysl 4.0 a usnadňuje obsluhu a údržbu lepicího systému.

DOZVĚDĚT SE VÍCE

 

 

 

 

Nejnovější aplikátory lepidel pro váš průmysl

Aplikátory lepidel Robatech umožňují bodový, housenkový, sprejový či plošný nános. Vyznačují se vysokou přesností a dlouhou životností. Poradíme vám s výběrem toho správného řešení pro váš výrobek.

DOZVĚDĚT SE VÍCE
 
 

 

Servis a údržba vašich zařízení na míru

Díky více než 17 letem praxe v oblasti průmyslového lepení si dokážeme poradit s každým zařízením. Pomocí pravidelné údržby a doporučení k užívání prodloužíme životnost vašich strojů

DOZVĚDĚT SE VÍCE
 

 

 

Pokud byste se chtěli dozvědět více o naší výstavě a o Mezinárodním strojírenském veletrhu, neváhejte se na nás obrátit přes náš kontaktní formulář:

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

 

 

Těšíme se na setkání v Brně a přejeme vám úspěšné dny!

 
 
 


Potřebujete poradit?

Potřebujete poradit?
Napište nám