Kaletech nabízí komplexní řadu výkonných nanášecích hlav pro plošné nanášení termoplastických nebo reaktivních PUR lepidel.

Hlavy pro plošný nános

Aplikační hlavy FK IT, FKS a FKV jsou efektivní nástroje pro přesný plošný nános širokého spektra tavných lepidel. Nános je možný v šířce od 3 do 2600 milimetrů. Je možný buďto kontinuální nános či přerušovaný nános s přesnými okraji. Hlavy se také hodí na laminování a povrchové úpravy. Své uplatnění najdou především při zpracování papíru, výrobě v polygrafii, zpracování dřeva a textilu.

Pro speciální aplikace olepování hran nábytku a dřevěných hranolů nabízíme aplikační hlavu EdgePro. Šířku štěrbinové trysky EdgePro lze plynule nastavit až 105 mm pro požadovanou tloušťku dílu, což přináší vysokou flexibilitu výroby. Šířku lze nastavit s přesností na 0,1mm a tryska snadno se čistí, čímž přispívá ke zvýšení produktivity.

Pro speciální aplikace v tiskařském průmyslu nabízíme aplikační hlavu SpineCoat. Ta byla speciálně navržena pro lepení hřbetů knih PUR lepidly, která dokážou vytvořit vazbu vysoké kvality s až o 50% nižší spotřebou lepidla ve srovnání s termoplastickými systémy. Slepené vazby se také dají hned skladovat. Aplikační systémy SpineCoat se používají pro lepení pomocí PUR pro malé, střední a velké vázací stroje a zvládnou slepit až 16 000 knih za hodinu. Hlava SpineCoat nanáší přesný rovnoměrný potah tloušťky 0,3 až 0,5 mm po celém hřbetu knihy. Jelikož je celý systém navržen pro PUR tavná lepidla, je jeho údržba podstatně snazší a výroba plynujelší.


Mohlo by vás zajímat:

Systémy pro aplikaci tavných lepidel

Potřebujete poradit?

Potřebujete poradit?
Napište nám