a. Sudová tavicí zařízení Robadrum 20 a Robadrum 200 taví termoplastická lepidla, polyuretanová tavná lepidla nebo těsnicí materiály a čerpají je ze sudu.

Sudová tavící zařízení

RobaDrum 20 je kompaktní sudový vykladač pro zpracování termoplastických a reaktivních tavných lepidel i tmelů z 20litrových ocelových sudů. Modulární konstrukce umožňuje snadné přizpůsobení širokému spektru výrobních požadavků. RobaDrum 20 se velmi snadno ovládá pomocí dotykové obrazovky s grafickým uživatelským rozhraním. Integrovaný Robatech Control System (RCS) obsahuje všechny komponenty systému pro efektivní proces lepení, jako je monitorování systému, řízení procesu a kontrola kvality. Vykladač lze snadno integrovat do systému vyšší úrovně prostřednictvím připojení Ethernet, Profibus, Profinet, Sercos III a otevřených rozhraní. Pomocí technologie Melt-on-Demand, kdy se postupně roztaví pouze horní vrstva lepidla v sudu je dosaženo šetrného a účinného zpracování lepidla. K dispozici se třemi variantami tavicích desek a čtyřmi variantami zubových čerpadel. 

Pro potřeby vysokého průtoku lepidel nabízíme sudové tavící zařízení Robadrum 200. To je určeno pro zpracování všech typů lepidel z 200litrových sudů. Jedná se o zařízení s jedním z nejvyšších tavných výkonů na trhu a nevyšším čerpacím výkonem. Dosáhnete tak optimálního poměru ceny a výkonu. 


Mohlo by vás zajímat:

Systémy pro aplikaci tavných lepidel

Potřebujete poradit?

Potřebujete poradit?
Napište nám