Aplikační systémy Jumboflex a Multimelt vhodné pro vysoké tavicí výkony s dlouhou dobou životnosti a nízkými náklady na údržbu.

Velké tavné jednotky

i. Pro tavení a dodávku velkých objemů termoplastických nereaktivních tavných lepidel nabízíme tavné jednotky Jumboflex. K dispozici jsou dvě velikosti o kapacitě 50 a 100 litrů. Lepidlo je možné plnit ve formě granulí, polštářků nebo bloků. Zubová čerpadla zajišťují čistou a rovnoměrnou aplikaci lepidla díky rychlé a dynamické regulaci tlaku. Nově vyvinutý zásobník lepidla dosahuje kratších dob cyklu a zajišťuje velmi přesné a homogenní rozložení teploty. Zařízení lze plnit ručně nebo pomocí automatického podavače granulátu (RobaFeed 3). Automatické plnění zvyšuje účinnost, zvyšuje bezpečnost na pracovišti a zabraňuje znečištění lepidlem. Díky inteligentnímu softwaru InfoPlus jsou zařízení navržena pro průmysl 4.0 a lze je snadno integrovat do výrobních strojů. Veškerá požadovaná data mohou být sdělována přes Ethernet a umožnují monitorovací funkce pro prediktivní údržbu a kontrolu kvality. Taviče JumboFlex jsou vhodné pro široké spektrum aplikací a průmyslových odvětví.

Pro tavení větších objemů termoplastických a reaktivních PUR lepidel nabízíme univerzální tavné jednotky MultiMelt. Jejich design umožňuje snadné čištění a jsou tak vhodné pro rychlou změnu typu lepidla s minimálními prostoji výroby. Dodáváme verzi s jedním nebo dvěma zubovými čerpadly s kapacitou tavného tanku 40 litrů. Zařízení disponují elektrickým tlakovým senzorem pro regulaci a kontrolu tlaku v systému.


Mohlo by vás zajímat:

Systémy pro aplikaci tavných lepidel

Potřebujete poradit?

Potřebujete poradit?
Napište nám