Připravili jsme pro vás zajímavá školení, která vám pomohou zjistit, jak lépe využít vaše lepicí zařízení.

Vzdělávací webináře a den otevřených dveří

Vzdělávat se a rozšiřovat své povědomí v oblasti lepicích procesů je důležitý faktor pro optimalizaci nákladů na výrobu, předcházení problémů a poruch na vašich strojích. Naší vizí je poskytnout zákazníkům a partnerům plnou podporu v oblasti lepení a to jak zajištěním té nejlepší technologie, tak předáváním klíčových informací a našich zkušeností. Proto jsme pro vás připravili následující vzdělávací webináře: 

22.6. - Servis údržba hotmelt zařízení - správná péče o vaše stroje je klíčová pro zachování jejich životnosti, přesnosti a spolehlivosti. V praxi se často setkáváme s opakujícími se chybami v oblasti servisu. Ukážeme vám jak správně provádět základní úkony a chránit vaše investice. 

12.10. - Lepidla a spojovací hmoty - výběr správného lepidla je polovina úspěchu pro správnou realizaci spoje. Na trhu se vyskytuje široké spektrum lepidel, každé vhodné pro konkrétní účel. Na webináři vám vysvětlíme, jak se chovají základní kategorie lepidel, na co je třeba dávat pozor při jeho výběru a jak poznat kvalitní lepidlo, a nenechat se napálit mastičkáři.

9.11. - Lepení pomocí robotů a jednoúčelových strojů - robotizace, automatizace, vyšší přesnost, nižší náklady na spotřebovaný materiál. Každodenní témata moderníchvýrobních podniků. Některé aplikace jsou díky tvaru produktu natolik složité, že je nutné je realizovat ručně. Nebo ne? Povídat si budeme o tom, že robot zvládne slepit téměř vše co lidská ruka, ale s vyšší přesností a bez toho aniž by se unavil.

 

V našem showroomu testujeme nejnovější technologie a způsob jejich aplikace do praxe. Jsme hrdí na to co se nám podařilo vybudovat a chceme se o to s vámi podělit. Přijďte se k nám podívat na Den otevřených dveří, který pro vás připravíme 14. září. Rádi se svám setkáme v neformální a přátelské atmosféře, dáme si něco dobrého k snědku a pití a povykldáme o tom, jak se vám daří. Těšíme se na vás! 

 

O všech akcích vás budeme včas informovat.

 

 

 Potřebujete poradit?

Potřebujete poradit?
Napište nám