Ruční aplikátory

ErgoStar™

Ruční aplikátory řady ErgoStar™ jsou vhodné pro aplikaci tavných (Hotmelt) lepidel na bázi EVA, PUR, PSA případně tmelů aplikovaných za tepla. Aplikátory ErgoStar umožňují nános lepidla jak tzv. „housenkou“ tak i spirálou nebo sprayem. Doporučená viskozita zpracovávaného lepidla je v rozsahu od 100 do 20.000mPas. Aplikátory ErgoStar jsou synonymem pro ergonomický design který snižuje zátěž operátora v nejnižší možné míře a tím redukuje případné zdravotní komplikace obsluhy spojené s výkonem práce na minimum (patentově chráněno).

Ruční pistole HP ST

Ruční pistole HP ST jsou vhodné pro manuální aplikaci většiny termoplastických lepidel jako tavná lepidla EVA, PUR tavná lepidla, PSA lepidla, těsnicí hmoty, polyamidy atd. v širokém rozsahu viskozity 100…250’000 mPas.

  Ruční pistole HP 10

Ruční pistole se používají k nánosům všech termoplastických materiálů jako jsou tavná lepidla EVA, stále lepivá tavná lepidla, polyamidy, butyly, těsnící tmely atd.

  • Ruční pistole HP – 10K a HP – 10K/SP (sprejovací) jsou určeny pro zpracování tavného lepidla zvláště PUR ze zásobníku.
  • Ruční pistole HP-10G a HP-10G/SP jsou určeny pro tavná lepidla dodávaná v podobě granulí apod.

Ruční pistole HP 02

Ruční pistole HP 02 jsou vhodné pro manuální aplikaci většiny tavných lepidel a stále lepivých lepidel ve formě housenek nebo nástřiku. Vyznačují se vysokou produktivitou a velmi pohodlnou obsluhou.