Tavná jednotka Easy, vyhřívaná hadice Rio a aplikační hlava Twist.

EasyLine - profesionální lepení snadno a rychle

EasyLine je malý a praktický systém pro nanášení tavného lepidla, který je vhodný pro jednoduché aplikace se spotřebou lepidla do 2,5 kg/h. Výborně se hodí například pro lepení kartonových krabic, primárních obalů a jakýchkoliv produktů nízko sériové výroby. Standard lepení Robatech je díky EasyLine ještě dostupnější.

KDYŽ SE MINIMALISMUS SE SNOUBÍ S RAFINOVANOSTÍ

Systém EasyLine kombinuje funkční minimalismus s důmyslným designem. Při instalaci do výrobních strojů je velmi flexibilní a hlavní předností je jeho snadná údržba a obsluha.

Hadice Rio a aplikační hlava Twist

TIP: ZJISTĚTE VÍCE O TAVNÉ JEDNOTCE EASY

MÉNĚ JE NĚKDY VÍCE

EasyLine nabízí všechny základní funkce, které potřebujete pro aplikace s jednou nebo dvěma aplikačními hlavami: ruční řízení tlaku čerpadla, snižování teploty a řízení topných zón tavného tanku, vyhřívanou hadici a aplikační hlavy. Základní funkce systému EasyLine vám dobře poslouží.

 

Profesionální systém těsnění zaručuje efektivitu i bezpečnost


SPOLEHLIVÁ KVALITA NÁNOSU LEPIDLA

EasyLine přináší skvělý poměr ceny a výkonu a spolehlivou kvalitu aplikace. Správný nános lepidla vyžaduje dokonalé nastavení teploty od tavné jednotky až k aplikační trysce. Tu zajistí moderní izolační nátěr tavného tanku a plná izolace aplikační hlavy a přípojky hadice. Díky vylepšené funkcionalitě je integrace a údržba systému velmi snadná.

SNADNÁ ÚDRŽBA DÍKY ZCELA NOVÉMU KONCEPTU

Filtr lepidla je umístěn v hadici.


Vyhřívaná hadice Rio a aplikační hlava Twist se připojují pomocí přípojky plug-and-play. Další novinkou je, že lepicí filtr již není integrován v aplikační hlavě, ale ve vyhřívané hadici. To umožňuje rychlou a snadnou výměnu filtru na hadici. Aplikační hlava zůstává čistá a není třeba ji demontovat.

INSTALACE JE FLEXIBILNÍ

Konstrukce strojů by měla být co nejméně komplikovaná. Proto Rio a Twist nabízejí bezkonkurenční flexibilitu při instalaci. Držák hlavy lze namontovat vpravo i vlevo. Aplikační trysky lze umístit různými způsoby. Aplikační hlavu lze otáčet kolem vlastní osy a nastavovat v různých polohách v držáku.

 


Mohlo by vás zajímat:

Systémy pro aplikaci tavných lepidel

Potřebujete poradit?

Potřebujete poradit?
Napište nám