Objevte ekonomická řešení aplikací lepidel pro obaly v e-commerce a ve výrobě knih řízené poptávkou Book-on-Demand

Robatech vystavuje na konferenci virtual.drupa

Rádi bychom vás pozvali na největší tiskařský veletrh na světě DRUPA, který se soustředí na vývoj tiskařského průmyslu a bude se konat 20. až 23. dubna. Letošní rok bude probíhat online a vystavovatelem bude i náš partner a dodavatel technologie lepení ROBATECH.

Ten se chystá představit další vrchol v oblasti vázání knih: nové aplikační řešení Book-on-Demand pro lepení knih s měkkou vazbou pomocí PUR, které dosahuje dokonalých výsledků již od první knihy.

Dále také představí využití tavných lepidel v kombinaci se silikonovými aplikátory, které je cenově výhodnější a flexibilnější než použití standardních lepicích pásek. Díky plynule nastavitelné trysce Robatech pro nanášení lepidla se množství lepidla automaticky upravuje podle povrchu materiálu, což snižuje celkovou spotřebu lepidla.

Také budou k vidění spolehlivá a udržitelná řešení pro lepení přepravních kartonů v balení. Nové tavicí zařízení Vision a vyhřívané hadice Performa nabízí špičkovou energetickou účinnost a lze je použít pro bezpečné, rychlé a spolehlivé lepení obalů.

Zaregistrujte se ještě dnes na virtual.drupa. Těšíme se na vás!

REGISTRACE NA VIRTUAL.DRUPA 

VIRTUÁLNÍ STÁNEK ROBATECH Potřebujete poradit?

Potřebujete poradit?
Napište nám