Děkujeme všem návštěvníkům za milá setkání a těšíme se na další spolupráci s Vámi.

Den otevřených dveří společnosti KALETECH

31. května se brány našeho showroomu otevřely pro zájemce oboru průmyslového lepení. Připravili jsme výstavu nových technologií Robatechu, ukázky aplikace lepidla moderními způsoby a celkový přehled novinek ze světa lepení. Průmyslové lepení má široké uplatnění, a tak i naši návštěvníci přijížděli z širokého spektra průmyslových oborů. Navštívili nás zástupci obalového průmyslu, stavebnictví, automotive či polygrafie. Mezi hosty jsme také přivítali zástupce vysokých škol, se kterými spolupracujeme na výzkumných projektech. Jsme rádi že se po útlumu způsobeném COVIDem a válkou do průmyslu pomalu vrací nový proud energie a začíná opět ožívat.

Tavná jednotka EASY

 

Mezi hlavní body naší prezentace patřilo představení nové nejmenší tavné jednotky z dílny Robatechu - Easy. Ta přináší esenciální prvky profesionálního průmyslového lepení v menším provedení, díky čemuž jej dělá cenově výrazně dostupnější i pro podniky s menším objemem výroby a jednoduššími aplikacemi. A pro náročnější požadavky je zde samozřejmě jednotka Vision, která je naší vlajkovou lodí.

V našem servisním centru jste si mohli prohlédnout zázemí techniků, kteří se starají o plynulost vaší výroby. Ukázali jsme Vám, jakých největších chyb se uživatelé technologie lepení dopouštějí a jak prodloužit životnost vašich zařízení. Často jste se ptali na dotazy týkající se vašich konkrétních systému, které s Vám rádi projednali naši kolegové.

Servisní centrum s ukázkou údržby

Nedílnou součástí naší podpory jsou také testy předprodukčních vzorků a prototypů. Ty pro vás testujeme a optimalizujeme nános lepidla na našich demobeltech, pracovišti s průmyslovým robotem a laminační lince pro lepení materiálů navinutých na rolích. Vaši výrobu „naostro“ pak můžete spustit s parametry, o kterých víte, že budou fungovat správně. Na demobeltech jsme předváděli například nejmodernější elektrické aplikační hlavy Volta a SpeedStar Compact. Ty díky vysoké frekvenci spínání umožňují přerušovaný nános lepidla, který oproti kontinuálnímu nánosu snižuje spotřebu lepidla o desítky procent.

Pracoviště s průmyslovým robotem

I přes optimistické vyhlídky jste se nám často svěřovali s tím, že doba utahování opasků ještě neskončila. Jsme rádi, že jsme vám mohli nabídnout a odprezentovat náš program pro snižování provozních nákladů GreenSaver. Díky dvouhodinové návštěvě a inspekci vašeho zařízení od nás obdržíte přehlednou správu shrnující v jakých oblastech můžete dosáhnout největších úspor a jaká je doba jejich návratnosti.

Výrobce obalů z vlnité lepenky také zaujal nový aplikátor změkčovací kapaliny PerfectFold, který výrazně usnadňuje její ohyb a překlad a výsledné produkty v podobě obalů jsou tak přesnější a jejích výroba méně zmetkovitá.

Pohoštění v našem showroomu

Na dni otevřených dveří společnosti KALETECH nakonec přijelo zhruba 45 účastníků. Jsme rádi, že jsme Vás mohli v našich prostorách bývalého pivovaru přivítat, pohostit a popovídat si s Vámi. Znovu se s námi v nejbližší době můžete setkat na webináři o údržbě lepicích strojů, který pořádáme 14. černa, anebo na MSV v Brně, kde budeme mít expozici v rámci výstavy Packaging Live.Potřebujete poradit?

Potřebujete poradit?
Napište nám