Školení

Hlavním účelem společnosti Robatech CZ s.r.o. je poskytnout klientovi komplexní řešení lepení pro použití v průmyslu, optimalizovat tyto procesy a zefektivnit je použitím spolehlivé aplikační technologie.

Aby tento záměr mohl být naplněn je nezbytné, aby firmy, jež se lepení týká, co nejvíce rozuměli této problematice, a proto firma Robatech CZ s.r.o. od začátku svého působení věnuje velkou pozornost zaškolování obsluhy zařízení Robatech.

Základní školení

Ke všem svým produktům firma poskytuje zdarma základní školení obsluhy zákazníkem používaných zařízení.

Doplňkové školení

V případě individuálních potřeb zákazníka nebo opětovného školení nových či stávajících zaměstnanců zákazníků nabízí firma Robatech doplňkové školení. Rozsah školení je 4-5 hod, školení je placené.

Školení u zánovního vybavení

Pokud jste si zakoupili starší vybavení od firmy Robatech a potřebujete zaškolit na jeho obsluhu, neváhejte nás kontaktovat.

Semináře

Firma Robatech se snaží, aby nejen všichni její zákazníci, ale také zájemci o oblast průmyslového lepení měli dostatek  informací, z toho důvodu pořádá semináře, které si kladou za cíl právě co nejvíce přiblížit všem zájemcům rozličné technologie průmyslového lepení.

Potřebujete vyškolit zaměstnance?

Vyplňte následující formulář a my se Vám ozveme zpět.