Systémová řešení

Vedle jednotlivých přístrojových komponent nabízí firma Robatech také kompletní systémy, které jsou optimalizovány pro specifické aplikace. Paleta nabídky se neustále rozširuje.

Zásobníkový etiketovací systém

Pro etiketování lahví a jiných kontejnerů po celém obvodu nabízí firma Robatech kompletní systém pro tavná lepidla. Sestává z aplikačního zařízení na tavná lepidla, sprejovací hlavy pro uchycení etikety a kontaktní hlavy pro přilepení konce etikety. Propracovaná moderní technologie trysek s elektronickým řízením umožnuje nanášet lepidlo cíleně a čistě i při nejvyšších rychlostech etiketování.

 

Systém pro opravy vad dřeva WRS

Zařízení pro vstřikování za horka pro opravu děr po sucích, smolníků, trhlin a dalších vad podlahových prken pomocí termoplastické plnicí hmoty stejné barvy. Oblast využití je ve výrobě parket, panelu, oken, masivních a vrstvených desek, profilového dřeva atd.

Lepidlo PFC na papírové kapesníky

Bezdotykový aplikační systém pro tavné lepidlo a nejvyšší rychlosti stroje při aplikaci minimálního množství lepidla. Tato technologie přesného sprejování se hodí pro všechno typy tavného lepidla a pro tenké a choulostivé materiály.

Válcový nanášecí systém tavného lepidla RollCoat™

Systémy RollCoat ™ nabízejí řešení k pokrytí povrchů substrátů tavnými lepidly. Zařízení RollCoat ™ pro kontaktní nanášení tavného lepidla (válcová nanášečka) umožňuje aplikovat lepidlo na povrchy různé povahy a vlastností. Aplikovaný materiál (výrobek, polotovar apd.) může být po nanesení lepidlem zpracováván/slepen s dalšími komponenty (napr. za pomoci lisu). Zařízení RollCoat ™ též výborně zvládá aplikaci lepidla na materiály nepravidelných tvarů včetně výseků uvnitř. RollCoat ™ se dodává ve základních aplikačních šířkách – do 350mm, 520mm a 820mm.