Řízení nánosu lepidla

Vestavěné ovladače:

Řízení nánosu lepidla AS-IK10

AS-IK10 je jednoduché řízení nánosu lepidla založené na časových údajích, určené pro stálou rychlost stroje. Toto řízení nánosu lepidla je možno použít pro tavicí zařízení nejnovější řady Concept.
Řízení nánosu lepidla je přímo integrované na základní desce, je určeno pro max. dvě aplikační hlavy a ovládá je jeden spouštěč (optický snímač).

Řízení nánosu lepidla AS-IK40/8

AS-IK40/8 je vysoce výkonné řízení nánosu lepidla založené na údajích o vzdálenostech, určené pro všechna zařízení pro tavná lepidla, která jsou vybavena elektronickým řízením ICS, dokonce i pro aplikace s proměnlivou rychlostí. Přídavná karta, kterou lze snadno zapojit, umožnuje použití až osmi aplikačních hlav s až dvěma spouštěcími vstupy. Je možné použití enkóderu s vysokým rozlišením

Samostatné ovladače:

Řízení nánosu lepidla AS 30

»AS 30« je řízení aplikace lepidla založené na vzdálenosti s předem stanoveným ovládacím napětím 24V, bez přebuzení. Umožňuje aktivaci až čtyř hlav pro aplikaci tavného lepidla a lepidla nanášeného za studena (tj. ACX-hlav) podle různých programovatelných schémat. Řízení má integrovanou paletizační funkci.

Řízení nánosu lepidla AS 50

»AS 50« je řízení nánosu lepidla na základě vzdálenosti, s programovatelným výstupním napětím a přebuzením, pro přesné aplikace lepidla při proměnné rychlosti. Řízení umožnuje aktivovat až čtyři lepicí hlavy pro aplikaci tavného lepidla a lepidla nanášeného za studena podle programovatelného schématu (vzoru).
Model AS50 AK odpovídá řízení AS 50, ale navíc má vstupy pro kontrolu aplikovaného lepidla prostřednictvím různých ověřovacích snímačů.

Řízení nánosu lepidla AS 60

«AS 60» je rozšiřitelné řízení nánosu lepidla se stavebnicovou konstrukcí. Je vhodné pro přesnou aplikaci lepidla při všech rychlostech, s kontrolou nanášení lepidla u systému pro aplikaci tavného lepidla a lepidla nanášeného za studena pro více než 200 aplikačních hlav a fotobuněk.

RobaVis™

Nové ovládaní pro systémy “Kontroly řízení nánosu lepidla Robatech“ pomocí grafického rozhraní a dotykové obrazovky, nabízející tyto výhody:

  • Operátor má možnost nastavit svou “obrazovku” kde má možnost navolit si pouze informace které pro svou práci potřebuje
  • Možnost vložit obrázek nebo výkres výrobku (podpora několika grafických formátů)
  • Přehledné a přístupné uživatelské ovládání pro operátory
  • Možnost zadávání nového nastavení (další výrobek) zatímco předchozí je vyráběn (nižší prodleva při nastavení linky pro další výrobek)
  • Možnost protokolu o výrobě s jasně zobrazenými informacemi (např. hlava č.3 nanáší nedostatečně)
  • Nový ovládací dotykový panel lze zastavět do již existujících zařízení která jsou v provozu
  • Možnost výměny dat a komunikace pomocí USB rozhraní