Sprejovací hlavy

Sprejovací hlavy AX100 SP

Rozprašovací hlavy firmyRobatech řady AX100 jsou určeny pro tavná lepidla a mají stavebnicovou konstrukci. Jsou vhodné pro aplikaci termoplastických materiálů s nízkou a střední viskozitou v rozsahu od 50 do 50,000 mPas.

Sprejovací hlavy SK202

Rozprašovací hlavy řady SK202 jsou určeny pro tavná lepidla a mají stavebnicovou konstrukci. Jsou vhodné pro aplikaci termoplastických materiálů s nízkou a střední viskozitou v rozsahu od 50 do 50,000 mPas.

Sprejovací hlavy SX SP

Malé rozprašovací hlavy řady SX jsou určeny ke kontinuální aplikaci PSA a PUR lepidel nástřikem. Tyto hlavy jsou vhodné pro tavná lepidla s nízkou a střední viskozitou do 20,000 mPas. Rozprašovací hlavy SX vytvárejí jemný postřik a hodí se pro tenké textilní zboží a obecně nízkou hmotnost aplikovaného nástřiku. Nános lepidla je tvořen dvěma samostatně nastavitelnými proudy vzduchu: Vnitřní proud vytváří spirálový tvar paprsku, vnější mění spirálové nanášení na plošné.

Sprejovací hlavy řady PFC

Stavebnicově navržené rozprašovací hlavy jsou určeny pro přesnou aplikaci lepidla na netkané textilie a technické lamináty bez stékání nebo tvorby vláken. Přesné řízení nanášení umožnuje aplikovat nános lepidla s velkou přesností i podél okrajů, a to velmi jemnými vlákny lepidla při velké rychlosti.