Řízení nánosu lepidla

Samostatná řízení nánosu:

Řízení nánosu lepidla AS 30

»AS 30« je řízení aplikace lepidla založené na vzdálenosti s předem stanoveným ovládacím napětím 24V, bez přebuzení. Umožnuje aktivaci až čtyr hlav pro aplikaci tavného lepidla a lepidla nanášeného za studena (tj. ACX-hlav) podle různých programovatelných schémat. Řízení má integrovanou paletizační funkci.

Řízení nánosu lepidla AS 50

»AS 50« je řízení nánosu lepidla na základě vzdálenosti s programovatelným výstupním napětím s přebuzením, pro přesné aplikace lepidla při proměnné rychlosti. Řízení umožnuje aktivovat až čtyři lepicí hlavy pro aplikaci tavného lepidla a lepidla nanášeného za studena podle programovatelného schématu ( vzoru).
Model AS50 AK odpovídá řízení AS50, ale navíc má vstupy pro kontrolu aplikovaného lepidla prostřednictvím infračervených cidel nebo cidel pro lepidla nanášená za studena.

Řízení nánosu lepidla AS 60

«AS 60» je rozšiřitelné řízení nánosu lepidla se stavebnicovou konstrukcí. Je vhodné pro přesnou aplikaci lepidla při všech rychlostech, s kontrolou nanášení lepidla u systému pro aplikaci tavného lepidla a lepidla nanášeného za studena.
RobaVis™
Operator friendly graphic interface for pattern controller.