Kaletech s.r.o. - v průmyslovém lepení jsme profíci

Společnost Kaletech na trh vstupuje s letitými zkušenostmi v oblasti průmyslového lepení.
Jsme v intenzivním obchodním kontaktu se švýcarskou společností Robatech.

Kaletech s.r.o. představuje spojení know how podložené špičkovou švýcarskou technologií a  tradiční tuzemskou zručností „zlatých českých rukou“.

Spojení  s jedním z nejvýznamnějších dodavatelů technologií a zařízení pro průmyslové lepení, společností Robatech je jasná volba. Historie a současná expanze této firmy ukazuje přímý tah na bránu spolu s respektem k variabilním potřebám trhu.

Trocha historie, aneb co nás nasměrovalo k dalším krokům

V České republice vzniká zastoupení Robatech v roce 2004 a Martin Kaše tak zúročuje své dosavadní zkušenosti v oboru průmyslového lepení. Vize společnosti Robatech CZ, nově Kaletech je až směle jednoduchá: kvalitní produkty, bezkompromisní servis a k tomu “něco” navíc (Tuhle tajemnou ingredienci znají jen naši zákazníci)

Firma Kaletech je tvořena týmem zkušených profesionálů, kteří vědí, že se vyplatí poslouchat přání zákazníka, namáhat si vlastní hlavu a někdy  jít i proti proudu. 

Uplynulo již 14 let a naše spokojené zákazníky jsme získali napříč všemi odvětvími průmyslu nejen v České, ale i Slovenské republice. Rovněž mnoho předních výrobců strojů se spoléhá ve svém oboru na aplikační technologie lepení Robatech a jakost „made in Switzerland“ spolu s tradičním českým fortelem. (Reference) 

Zákazník potřebuje...zákazník dostane

Zajímá nás kvalitně odvedená a komplexní služba. Bylo proto logickým krokem, který nastal v roce 2015, kdy byla založena společnost Rostick, následně přejmenovaná na Kalep. Specializuje se na vývoj a dodávku lepidel. Zkrátka, umíme se o našeho klienta postarat do větší hloubky. To nám dává smysl.

Pro ještě širší škálu služeb v roce 2016 otevíráme centrum pro průmyslové lepení. Místo, kde se lepidla a vzorky testují, převíjí materiál a vyrábí polotovary. 

Co nás baví? Průmyslové lepení!

My v Kaletechu jsme parta lidí, která stojí na pevných základech desítek let zkušeností. Cítíme odpovědnost vůči našim obchodním partnerům, spolupracovníkům, a samozřejmě i životnímu prostředí. Vsadili jsme na profesionální vztah k našim zákazníkům a férovou hru. Baví nás hledat nová řešení, vždyť obor průmyslového lepení je tak rozmanitý! 

Budeme rádi, když “nakazíme” další zákazníky naším nadšením.